O NAS

Agencja celna INTRA-SAD z siedzibą w Świeciu istnieje na rynku od 2005 roku. To właśnie wtedy miał miejsce początek masowego sprowadzania do kraju samochodów z zagranicy. Polacy zaczęli kupować samochody poza krajem, uzyskując dostęp do szerokiej gamy modeli z bogatym wyposażeniem w przystępnych cenach. Bazując na swoim doświadczeniu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych znajomych, zaczęliśmy im pomagać we wszystkich czynnościach, koniecznych do zarejestrowania i ubezpieczenia samochodu w Polsce. Dla wielu osób właśnie ten element zakupu – formalności, stanowi największe wyzwanie. Obawy związane z wizytami w urzędach, wypełnianiem wielu druków i formularzy, a także koniecznością opłacenia akcyzy sprawiają, że wolą oni powierzyć to zadanie profesjonalistom z agencji celnej INTRA-SAD.

Jak działa agencja celna INTRA-SAD?

Firmę INTRA-SAD tworzy zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie całego kraju, reprezentując Państwa interesy przed wydziałami komunikacji oraz urzędami celno-skarbowymi, zapewniając przy tym tłumaczenia przysięgłe dokumentów związanych z zakupem pojazdu. Wszystkie niezbędne formalności możemy z Państwem załatwić online i przy pomocy firm kurierskich, ograniczając konieczność wizyty w urzędach i znacznie przyspieszając rejestrację samochodu. Nasi doradcy są w stanie rozwiązać niemal każdy problem, bez względu na stopień jego skomplikowania. Lubimy wyzwania, gdyż są one dla nas sposobem na ciągłe zwiększanie kompetencji i bycie bezkonkurencyjnym na rynku.

Świadectwo AEO – to nas wyróżnia

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i kompetencji, jest certyfikat AEO. Jest to certyfikat jakości urzędu celno-skarbowego. Jego posiadanie daje Państwu pewność i poczucie bezpieczeństwa, że formalności zostaną wykonane zgodnie z obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej prawem. Jest to szczególnie ważne w kontekście późniejszego bezproblemowego użytkowania samochodu. Samochodu, na który nierzadko przeznaczają Państwo oszczędności swojego życia. Rozumiemy to i chcemy, aby mogli się nim Państwo cieszyć bez najmniejszego ryzyka prawnego.

Z kim współpracujemy?

Klientami agencji celnej INTRA-SAD są zarówno osoby prywatne, jak i firmy z całego kraju. Bez względu na to, czy zakupili Państwo samochód z zagranicy do użytku osobistego czy na potrzeby swojej firmy, oferujemy kompleksową pomoc przy jego rejestracji i ubezpieczeniu. Oferujemy konkurencyjne ceny i krótki czas wykonania zlecenia.